אשראי לעסקים

הקרן לעידוד יזמות וצמיחה מספקת את המימון הנדרש להצלחתם של יזמים במגוון תחומים. הקרן מספקת ליזם את המימון הנדרש להשגת היעדים המתוכננים בתוכנית העסקית ומעניקה את מרווח הזמן הנדרש להצלחה.

כיצד בוחרים חברה המציעה הלוואות לעסקים

רוצים להקים עסק חדש או אולי להרחיב את העסק הקיים? זקוקים לעובדים נוספים או לציוד חדש לעסק שלכם? אם כן, אתם וודאי מעוניינים לקבל הלוואה, שתספק לכם את המענה הנדרש ותאפשר לכם לקדם את העסק שלכם. תוכלו למצוא כיום לא מעט גופים המציעים הלוואות לעסקים. מלבד הבנק, ישנן חברות המציעות פתרונות מימון לעסקים בסדרי גודל שונים ובעיקר הלוואות בתנאים מועדפים.

הנה, כל הפרמטרים שכדאי לכם לקחת בחשבון:

  1. גודל החברה –
    תוכלו למצוא היום, כאמור, לא מעט חברות המציעות הלוואות לעסקים. אחד הקריטריונים המצריכים התייחסות בעת החיפוש אחר חברה כזו הוא גודל החברה. גודל החברה לא בהכרח יעיד על המקצועיות שלה, אולם כן יכול להעיד על היחס האישי ותשומת הלב שהיא מציעה לכל לקוח ולקוח. אם חשוב לכם לקבל ליווי צמוד ומענה מהיר, חפשו חברה שאיננה גדולה מדי, שתוכל לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בבחירת המסלול המתאים.
  2. מקצועיות וניסיון –
    חשוב לפנות אך ורק לחברה בעלת ניסיון בתחום מתן הלוואות לעסקים, חברה המכירה היטב את השוק הקיים ובעיקר את הצרכים שלו. חברה שבקיאה בשינויים הרבים שמתרחשים בשוק ויודעת להתאים בצורה מדויקת את מסלול המימון למבקש אותו. כדאי לבדוק מול נציגיה, וכבר בשיחת הטלפון הראשונה, מהו ניסיונה של החברה בתחום זה, מי הם צוות החברה ומהי ההכשרה שלהם וכל פרט אחר שיכול לעזור בקבלת ההחלטה.
  3. מסלולי מימון מוצעים –
    לא כל חברה, המציעה הלוואות לעסקים, היא בהכרח הכתובת המתאימה לפנות אליה. כדאי לבדוק אילו מסלולי מימון מוצעים ומה התנאים לכל מסלול. בין אם מעוניינים בקבלת הלוואה של סכום כסף גבוה מאד או סכום נמוך, יש לבחון מה הם התנאים הנלווים למסלול המוצע. חברה מקצועית, שמבינה את השוק ואת צרכיהם של בעלי העסק, תציע פתרונות מימון אטרקטיביים והלוואות בתנאים מועדפים.

פנייה לחברה מקצועית ומנוסה, כמו הקרן לעידוד יזמות וצמיחה, המציעה הלוואות לעסקים, היא הדרך הנכונה.


מדיניות חיתום אשראי

ליווי בניה

BILLD

קבוצות רכישה

GROUP

תמ"א 38 ופינוי בינוי

TAMA


אשראי לעסקים

אשראי לפרטיים

הלוואות קטנות לכל מטרה

SMALL-ALVAHA