אשראי לפרטיים

רבים מוצאים עצמם לא אחת זקוקים להלוואה. בין אם כדי לרכוש רכב חדש, לסגור מינוס אולי או אפילו לצאת לטיול משפחתי גדול שחולמים עליו כבר לא מעט שנים, ישנן לא מעט פתרונות המתאימים לפרטיים, אולם לא כולם בהכרח מוצעים דווקא על ידי הבנק. אפשר לפנות לבקשת קבלת אשראי לפרטיים מגופים חוץ בנקאיים המתמחים בכך, ומציעים פתרונות מימון שונים בהתאמה אישית ובעיקר בתנאים מועדפים.

יתרונות:

אם בעבר מרביתנו פנינו אל הבנק כדי לקבל אשראי או פתרון מימון מכל סוג שהוא, הרי שכיום הסיפור הוא אחר ואפשר להיעזר בגופים חוץ בנקאיים כדי לקבל אשראי לפרטיים. אשראי זה מספק מענה לצרכים שונים ויכול לסייע לרבים. קבלת האשראי ממקור חיצוני מאפשרת למקבל אותו ליהנות מיתרונות רבים, ההופכים אותו לכדאי במיוחד. הנה כל היתרונות בקבלת אשראי לפרטיים מגופים חוץ בנקאיים:

  • גובה האשראי הניתן
    מדובר ביתרון עצום עבור משפחות עם ילדים שהוצאותיהן השוטפות הן גבוהות מאד. פנייה לקבלת אשראי לפרטיים מגוף חוץ בנקאי מאפשרת למבקש האשראי ליהנות מגובה אשראי גבוה בהרבה, מכפי שמוצע בבנק. בעוד שבבנק במידה ורוצים להרחיב את מסגרת האשראי יש לקבל אישורים ולעבור לא מעט בדיקות, בגופים חוץ בנקאיים מוכנים לקחת את הסיכון ולא נוטים להקשות על הלקוח, מבקש האשראי.
  • קבלת אישור בקלות רבה יותר
    מי שיש לו חובות בבנק, ימצא עצמו מתקשה לקבל אשראי מהבנק או אישור להרחבת מסגרת האשראי שלו. לעומת זאת, פנייה אל גופים חוץ בנקאיים לצורך קבלת אשראי לפרטיים מאפשרת לפונה לקבל מענה מהיר יותר ולבצע את ההליך ללא הצורך באישורים מיוחדים, ההופכים אותו לעיתים למסורבל הרבה יותר כפי שקורה מול הבנק.
  • מענה אישי ומהיר
    אחד היתרונות הבולטים בפנייה לגוף חוץ בנקאי הוא העובדה שמדובר בשירות מהיר ובמענה אישי. לעיתים, פנייה אל הבנק לצורך קבלת אשראי כרוכה בלא מעט טפסים ומצריכה סבלנות רבה. תהליך הטיפול בבקשת אשראי זה מגוף חוץ בנקאי הוא מהיר יותר והוא כולל גם ליווי אישי של הלקוח לצורך בחירתו של מסלול המימון הנכון לו ביותר.

מדיניות חיתום אשראי

ליווי בניה

BILLD

קבוצות רכישה

GROUP

תמ"א 38 ופינוי בינוי

TAMA


אשראי לעסקים

אשראי לפרטיים

הלוואות קטנות לכל מטרה

SMALL-ALVAHA